Bałtyckie Centrum Nurkowe EXPLORER

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W odkrywaniu sekretów Bałtyku i nie tylko ukrytych pod powierzchnią wody dopomogą w Gdyniszkoły nurkowania. Zajmują się one szkoleniem początkujących i zawodowych nurków, oferują możliwość uzyskania kolejnych stopni wtajemniczenia w sztukę nurkowania, często organizują wyjazdy zagraniczne. Można wśród nich wymienić: Bałtyckie Centrum Nurkowe EXPLORER.

Warto dodać, że o ile Gdynia rzeczywiście jest główną siedzibą rzeczonego przedsiębiorstwa, tak najczęściej wykorzystywany akwen leży daleko poza Trójmiastem. Bałtyckie Centrum Nurkowe Explorer swoją podstawową bazę szkoleniową urządziło nad jeziorem Czarne Dąbrówno, we wsi Czarna Dąbrowa ok. 75 kilometrów od Gdyni. Nieco wbrew nazwie, ale ważniejsze jest przecież bezpieczeństwo i efektywność nauki

Mini przewodnik

Nasze morze wciąż skrywa tajemnice, które czekają na odkrycie przez odważnych i sprawnych nurków. By się jednak stać jednym z nich, niezbędne będzie przyswojenie kilku cennych lekcji i zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalistów. BCN EXPLORER organizuje również wyjazdowe wyprawy: tak zagraniczne, jak też nad polskie akweny - np. Jezioro Czarne Dąbrówno.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja