Black Horse Team

Malowniczo położony ośrodek jazdy konnej. Black Horse Team w Gdańsku znajduje się pomiędzy dzielnicami Oliwa i Osowa - na skraju rozległych terenów parkowo-leśnych. Okoliczności przyrody są zatem niezwykle zachęcające do wycieczki w siodle. A na początkujących jeźdźców czekają wykwalifikowana, profesjonalna kadra oraz stosownie rozbudowana infrastruktura.

Pierwszym miejscem, w którym goście oswajają się z końmi i poznają absolutnie niezbędne podstawy, są lonże. Taki plac służy oprowadzaniu oraz pierwszym, samodzielnym jazdom w kontrolowanych warunkach. Naturalnie gdański Black Horse Team posiada także parkury do bardziej zaawansowanych treningów technicznych - od optymalnego dosiadu i utrzymywania równowagi po ujeżdżanie oraz skoki przez przeszkody. O odpowiednio wyposażonych stajniach czy pensjonacie dla koni już nie wspominając.

Ponadto Black Horse Team oferuje jazdy w terenie - dla gości nastawionych na rekreację - a osobom z ambicjami sportowymi proponuje przygotowania do egzaminów na odznaki PZJ, regularne treningi i wyjazdy na zawody.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Cennik jazd konnych w gdańskim Klubie Jeździeckim Black Horse Team - stan na maj 2018:

  • oprowadzanie, lonżowanie i jazda indywidualna - 30 minut 50 zł, 60 minut 100 zł
  • miesięczne karnety - 4 jazdy 30-minutowe 180 zł, 4 jazdy 60-minutowe 360 zł
  • jazdy w grupie (tylko dla jeżdżących samodzielnie) - 60 zł/h
  • 5-tygodniowy karnet na 10 godzinnych jazd 450 zł
  • rekreacyjny trening indywidualny na własnym koniu, w tym skoki i ujeżdżanie - 40 zł/h
  • sportowy trening indywidualny na własnym koniu, skoki bądź ujeżdżanie - 80 zł/h

Klub jeździecki z profesjonalną kadrą instruktorów i rozbudowanym zapleczem do jazd rekreacyjnych i treningów sportowych dla bardziej zaawansowanych. Black Horse Team w Gdańsku oferuje m.in. oprowadzanie dla dzieci, naukę podstaw dla początkujących, wycieczki plenerowe czy przygotowania do egzaminów PZJ. Atutem ośrodka jest także malownicza lokalizacja.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz