Body Club

Trójmiejskie centrum rekreacyjno-turystyczne, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego wypoczynku. Body Club w Gdańsku dysponuje całkiem zróżnicowaną infrastrukturą i szeregiem obiektów sportowych, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Prawdopodobnie najmocniejszą stroną gdańskiego ośrodka Body Club są korty tenisowe. Amatorzy białego sportu mają tutaj do dyspozycji 5 pełnowymiarowych kortów do gry oraz ściankę treningową (udostępnianą za darmo). 4 z nich posiadają nawierzchnię z czerwonej mączki i znajdują się na otwartym powietrzu. Jest też całoroczna hala tenisowa z kortem trawiastym. Body Club regularnie organizuje lokalne, amatorskie turnieje.

Drugim filarem klubu jest centrum fitness - aerobik, dobrze wyposażona siłownia, zajęcia prowadzone przez profesjonalną kadrę instruktorów (od ćwiczeń fizycznych aż po taniec irlandzki), tego typu rzeczy. Warto wspomnieć o możliwości gry w tenisa stołowego.

Body Club w Gdańsku dysponuje również swoistym zapleczem rekreacyjnym. Tworzą go gabinety masażystów i fizjoterapeutów, świadczących “kompleksowe usługi z zakresu konsultacji zdrowotnych”, oraz sauna. A ściślej rzecz ujmując: sauna fińska z opcjonalnymi dodatkami w postaci aromaterapii, koloroterapii oraz jonizacji powietrza bryłami soli.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz