Centrum SPA Beauty Derm Instytut

Hotelowa strefa SPA & Wellness, jednakże otwarta dla wszystkich spragnionych relaksu, którzy zapłacą za wejściówkę. Centrum SPA Beauty Derm Instytut w Gdańsku składa się z kilku różnych sekcji: basenu rekreacyjnego, saunarium, kameralne centrum fitness oraz rozbudowanego zaplecza pod wszelkie zabiegi relaksacyjne, pielęgnacyjne i kosmetyczne.

Centralną atrakcją Beauty Derm Instytut jest basen - wymiary niecki to 18 na 8 metrów, co przy głębokości wahającej się od 0,7 do 2 m stwarza całkiem niezłe warunki zarówno do niespiesznego wypoczynku, jak też aktywniejszego pływania (jeśli frekwencja nie będzie zbyt duża). Gospodarze Centrum SPA organizują też rozmaite zajęcia: od piłki wodnej po różne formy aqua aerobiku, w tym specjalistyczne ćwiczenia dla mam. Jest też mniejszy (8×3×0,3 m) basen dziecięcy. Nie zaszkodzi wspomnieć, iż temperatura wody utrzymywana jest na stałym poziomie 26-30℃, a dekoracje sali przywodzą na myśl ornamentykę Dalekiego Wschodu.

Jeśli chodzi o sauny, w gdańskim Centrum SPA Beauty Derm Instytut do wyboru są ich dwa rodzaje. Sauna fińska, nazywana również sauną suchą, a także łaźnia parowa. Ponadto jest możliwość zrelaksowania się przy specjalnych seansach i rytuałach saunowych z użyciem olejków, substancji aromatycznych, muzyki, i innych dodatków.

Co samych zabiegów SPA & Wellness, w ofercie Beauty Derm Instytut figuruje kilkadziesiąt różnych pozycji. Wśród nich rozmaite masaże, procedury kosmetyczne, peelingi i wiele, wiele innych.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz