Centrum U7

Pierwsza automatyczna kręgielnia w Polsce - przynajmniej w opinii samych gospodarzy lokalu. Tak czy inaczej, Centrum U7 w Gdańsku z całą pewnością zapewnia szereg pierwszorzędnych rozrywek. Klub zainaugurował swoją działalność dokładnie 17 I 1997 roku. I od tamtych pionierskich czasów sporo się tutaj pozmieniało.

Centrum U7 powstało w poniemieckim bunkrze - podziemnym schronie zbudowanym w 1942 r. Początkowo oferowało 4 tory bowlingowe, darta, 4 stoły bilardowe, klub fitness, saunę, strzelnicę oraz zaplecze gastronomiczne. Z upływem lat i po kolejnych modernizacjach zestaw atrakcji wprawdzie nieco się skurczył, ale za to zyskała ich jakość. Gdańskie Centrum U7 wyspecjalizowało się kręglach i bilardzie - dziś w gdańskim lokalu funkcjonuje 8 nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych torów bowlingowych oraz 10 profesjonalnych stołów bilardowych. Ponadto goście mogą porzucać rzutkami tarcz, obejrzeć co ważniejsze wydarzenia sportowe na wielkim ekranie (przekątna 100 cali) napoić się przy barze i posilić w przyległej pizzerii.

Poza tym Centrum U7 w Gdańsku dysponuje rozbudowaną ofertą dla grup zorganizowanych. Na firmowe imprezy integracyjne, przyjęcia urodzinowe itd. Do tego prowadzi dość szeroko zakrojoną działalność promowania kręgli jako pełnoprawnej dyscypliny sportowej - w Polsce bowling wciąż postrzegany jest przede wszystkim jako towarzyska zabawa.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Cennik w Centrum U7 Bowling Gdańsk - stan na maj 2018:

  • 35 zł/h pon.-pt. w godzinach 10:00-16:00
  • 60 zł/h w soboty w godzinach 10:00-16:00
  • 65 zł/h w niedziele
  • 55 zł/h pon.-czw. w godzinach 16:00-1:00
  • 75 zł/h w piątki i soboty w godzinach 16:00-1:00
  • specjalne obuwie bowlingowe +4 zł/os. (jednorazowe skarpetki gratis)
  • Gra w bilarda - 10 zł za 30 minut albo 18 zł za godzinę

Bodaj pierwsza automatyczna kręgielnia w Polsce, klimatycznie urządzona w podziemnym schronie z 1942 r. Centrum U7 w Gdańsku działa od 1997 roku i oferuje cały szereg rozrywkowych atrakcji. Podstawę stanowi 8 nowoczesnych torów bowlingowych i 10 stołów bilardowych. W lokalu znajdują się także tarcze do darta, drink-bar, pizzeria i strefa kibica ze 100-calowym ekranem.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz