Gdańska Akademia Tenisowa

Centrum tenisowe na terenie gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Gdańska Akademia Tenisowa to klub licencjonowany przez Polski Związek Tenisowy. Przekłada się to m.in. na kwalifikacje pracujących tutaj instruktorów dla dzieci i młodzieży czy organizację turniejów dla amatorów - we wszystkich kategoriach wiekowych.

Z punktu widzenia turystów odpoczywających nad morzem to nie “znak jakości” PZT będzie najważniejszy, a infrastruktura sportowa. Tę Gdańska Akademia Tenisowa posiada na całkiem niezłym poziomie. Podstawę stanowi rzecz jasna 7 kortów tenisowych - 2 typu halowego oraz 5 boisk pod chmurką. Wszystkie pełnowymiarowe, z ziemną nawierzchnią z czerwonej mączki.

Jest więc gdzie pograć, jest też gdzie odpocząć i zrelaksować się po wysiłku. Spory budynek klubowy Gdańskiej Akademii Tenisowej posiada własną kawiarenkę, kameralną salę do ćwiczeń oraz stosowne zaplecze socjalne. To jest szatnie, prysznice i toalety.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Cennik Gdańskiej Akademii Tenisowej na kortach AWFiS w Gdańsku:

  • od poniedziałku do piątku do 14:00 - 25 zł/h
  • od poniedziałku do piątku po 14:00 - 30 zł/h
  • w soboty i niedziele - 30 zł/h

Karnety na 11 godzin (10 + 1h gratis)

  • od poniedziałku do piątku do 14:00 - 250 zł
  • od poniedziałku do piątku po 14:00 - 300 zł
  • w soboty i niedziele - 300 zł

Centrum tenisowe funkcjonujące w ogromnym kompleksie sportowym gdańskiego AWFiS-u. Sam klub posiada licencję PZT, co powinno sporo mówić na temat kompetencji pracujących tutaj trenerów. Jeśli chodzi o infrastrukturę sportową, Gdańska Akademia Tenisowa dysponuje 7 kortami ziemnymi (w tym 2 halowe). Nie brakuje przy tym stosownie wyposażonego budynku socjalnego.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz