Gdynia Family Park

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Sezonowy park rozrywki, który niemal każdego lata pojawia się przy gdyńskim molo. Wprawdzie liczbą atrakcji Gdynia Family Park raczej nie zaimponuje stałym bywalcom wesołych miasteczek, jednak ma co najmniej jednego asa w rękawie. Oczywiście o ile 55-metrowy diabelski młyn dałoby się schować do rękawa.

Jak szczycą się gospodarze Gdynia Family Park, ich koło widokowe pochodzi od niejakiego Oscara Brucha - tradycje producenta “Wheel of Vision” sięgają pierwszej połowy XIX wieku, kiedy to August Ludwig Franz Bruch z bratem zbudowali swoją pierwszą karuzelę. Diabelski młyn posiada 42 nowoczesne gondole, z klimatyzacją i przyciemnianymi szybami. Jest też wagonik VIP, z wygodnymi kanapami dla maksymalnie 4 osób. Rzecz jasna nie brakuje też barwnego oświetlenia.

Poza kołem widokowym Gdynia Family Park oferuje jeszcze dom strachów - z żywymi aktorami i rozbudowaną oprawą wizualno-dźwiękową - dwa typy karuzeli (“Samba” oraz “Musik Express”),samochodziki Autoscooter na autodromie o wymiarach 24×12 metrów oraz liczący 780 m długości tor rollercoaster, z wagonikami rozpędzającymi się do 55 km/h. A także sklepik z oryginalnymi pamiątkami z Gdyni.

Mini przewodnik

Kameralne, funkcjonujące sezonowo wesołe miasteczko. Zdecydowanie największą gwiazdą Gdynia Family Parku - w przenośni i dosłownie - jest “Wheel of Vision”. To 55-metrowy diabelski młyn, z nowoczesnymi i wysoce komfortowymi gondolami, zapewniający na przejażdżce niezapomniane widoki. Ponadto czekają tutaj dom strachów, parę różnych karuzeli i rollercoaster.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
someBODY someBODY
9.06.2019 15:20

Czy Family Park będzie otwarte w tym roku (2019)? Już jest czerwiec a nie ma go otwartego w Gdyni kiedy zwykle otwierany jest w maju.

Dodaj komentarz
Lokalizacja