Hala kartingowa

Tor wyścigowy w podziemiach kinowego multipleksu. Taka lokalizacja wprawdzie trochę ogranicza wyobraźnię w temacie uczestnictwa w najbardziej prestiżowych seriach motorsportu, ale za to obiekt działa przez okrągły rok, bez względu na warunki pogodowe. Dzięki temu tor gokartowy Indoorkarting w Gdańsku to znakomite miejsce dla wszystkich, którzy czują nieodpartą ochotę sportowo poszaleć za kółkiem.

Hala zajmuje powierzchnię 3600 m² (wymiary 80×45 m), natomiast długość toru wynosi od 420 do 450 metrów - wszystko zależy od od konfiguracji. Całość jest rzecz jasna odpowiednio zabezpieczona, a w trakcie jazdy należy stosować się do ściśle określonych procedur i sygnalizacji flagowo-świetlnej. Nie brakuje elektrycznego systemu pomiaru czasu, który pozwala wszystkim na bieżąco sprawdzać i porównywać kolejne okrążenia. Oczywiście pomiary schodzą na drugi plan, kiedy na torze trwa zacięta rywalizacja koło w koło.

Przy okazji wizyty w gdańskiej hali kartingowej warto jeszcze zwrócić uwagę na park maszyn. Kierowcy mają tutaj do dyspozycji pojazdy marki Sodi GT5 - z silnikami Hondy o pojemności 200 CC i mocy 6,5 KM) - oraz nieco słabsze (120 CC, 4 KM), przeznaczone przede wszystkim dla dzieci gokarty Caroli Mini Hammer.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ceny na torze Indoorkarting:

  • jazdy 8-minutowe: poniedziałek-czwartek 25 zł, piątek-niedziela 30 zł
  • voucher na 10 minut jazdy: 30 zł
  • jazdy 25-minutowe: poniedziałek-czwartek 55 zł, piątek-niedziela 65 zł
  • karnet na 12 jazd 8-minutowych w dowolny dzień tygodnia: 250 zł

Całoroczny tor gokartowy, gdzie miłośnicy wyścigów mogą trochę poszaleć bez względu na pogodę czy porę roku. Obiekt Indoorkarting mieści się w podziemiach kinowego multipleksu, dobrze zabezpieczony tor ma 420-450 m długości, w zależności od konfiguracji. Miłośnicy kartingu mają tutaj do dyspozycji dwa typy pojazdów - w tym dla dzieci - i elektroniczny system pomiaru czasów okrążeń.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz