Kart Center Gdańsk

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Nowoczesne centrum motosportu, zlokalizowane w parkingu podziemnym numer 2 dużego centrum handlowego. Gospodarze Kart Center Gdańsk twierdzą, że ich kryty tor kartingowy jest najbardziej innowacyjny spośród wszystkich takich obiektów w Polsce. A jak wszem i wobec wiadomo, takie śmiałe deklaracje najlepiej zweryfikować osobiście.

Co jak co, ale na papierze (oraz materiałach multimedialnych) Kart Center w Gdańsku prezentuje się bardzo kusząco. Sam tor zajmuje powierzchnię ok. 2200 m², a stała szerokość pasa jazdy wynosząca 6 metrów zapewnia wystarczająco dużo miejsca do manewrów wyprzedzania - było nie było esencji wyścigów. Oczywiście takie rzeczy, jak kompleksowe zabezpieczenie całej trasy (bandy z tworzywa polietylenowego + opony),rygorystyczne procedury, sygnalizacja świetlna czy elektroniczny system pomiaru czasu to już standard.

Elementem wyróżniającym gdański Kart Center ma być przede wszystkim nawierzchnia toru. Wyjątkowo przyczepna, przygotowana we współpracy ze specjalistami z Włoch, pozwalająca wyciskać z gokartów elektrycznych maksimum mocy. À propos parku maszyn - tworzą go pojazdy uznanego producenta Sodi, w jednej z najnowszych specyfikacji modelu RSX. Szybkie, ekologiczne, trwałe, z wieloma regulowanymi elementami pozwalającymi dopasować gokart do osobistych preferencji kierowcy.

A na dokładkę - strefa recepcyjna zorganizowana i udekorowana w taki sposób, aby jak najmocniej przypominała padok Formuły 1.

Cennik

Ceny jazd na torze Kart Center w Gdańsku - stan na maj 2018:

  • 8 minut gokartem Sodi RSX 45 zł
  • wypożyczenie kominiarki +10 zł
  • wydanie karty GokartSystem +10 zł
  • pakiet dwóch jazd + kominiarka + karta GokartSystem - 99 zł
Mini przewodnik

Nowoczesny tor kartingowy - zdaniem samych gospodarzy jeden z najbardziej innowacyjnych w kraju. Kart Center w Gdańsku to obiekt całoroczny, urządzony w podziemiach centrum handlowego. Zajmuje 2200 m², posiada wyjątkowo przyczepną nawierzchnię, elektroniczny system pomiaru czasu, zaawansowane zabezpieczenia oraz mocne gokarty dla pasjonatów wyścigów.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja