Łyżwiarstwo

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Na łyżwach przez cały rok można pojeździć w mieście na 2, pełnowymiarowych, krytych lodowiskach w Hali Sportowo-Widowiskowej „Olivia” (ul. Bażyńskiego 1). Są one otoczone trybunami na 3867 i 800 osób. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia oraz ostrzarnia łyżew, bar i restauracja oraz sklepy ze sprzętem sportowym. Przed halą mieści się parking.

Pełnowymiarowym jest również Lodowisko Miejskie (Plac Zebrań Ludowych przy Bramie Oliwskiej). Znajduje się ono pod ogromną, dmuchaną halą. Funkcjonuje w sezonie od 10 listopada, przy temperaturach do 10ºC.

Działa przy nim wypożyczalnia i ostrzarnia łyżew oraz niewielki bufet, a przed halą mieści się parking. Chętni mogą skorzystać z organizowanych na lodowisku kursów jazdy na łyżwach, tańca synchronicznego i curlingu.Mini przewodnik

Miłośnicy ślizgania się na płozach mają co najmniej 2 bardzo dobre opcje - lodowisko miejskie niedaleko Bramy Oliwskiej oraz słynną gdańską Halę Olivia. W pierwszym przypadku można jeździć w hali pneumatycznej zimą, przy temperaturze poniżej 10ºC, w tym drugim pogoda nie gra roli. Za to w Olivii regularnie odbywają się zawody sportowe w różnych dyscyplinach.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja