Magnum Arena

 • Ocena
 • Dla dwojga
 • Dla dzieci
 • Dla dorosłych
 • Dla seniorów
Opis

Grałeś kiedyś w klasyczny paintball w Gdańsku? A słyszałeś o paintball ASG? 

To bardzo podobna forma aktywnego spędzania czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Bez okazji albo wręcz przeciwnie, w ramach imprezy podkreślającej jakieś ważne wydarzenie. Niezależnie od tego, z jakiego powodu trafiłeś na naszą stronę, możemy Ci zaoferować masę dobrej zabawy. Organizujemy niezapomniane i pełne emocji gry paintball ASG dla osób z Gdyni, Gdańska i Sopotu, ale także z całej Polski. Przyjdź do nas i przekonaj się osobiście, co Magnum Arena może Ci zaoferować.

Główną atrakcją gdańskiej Magnum Areny jest paintball. A ściślej rzecz ujmując: strzelanie z broni typu Air Soft Gun. W przeciwieństwie do klasycznych markerów amunicję stanowią nie kulki z farbą, a plastikowe kulki kalibru 6 mm. Poza tym sprzęt to wierne repliki prawdziwych broni, na których można zamontować najróżniejsze akcesoria (latarki, celowniki etc.),co wprowadza rozgrywkę na zupełnie inny poziom. Podobnie jak sceneria - co jak co, ale 6000 m² dużego, sześciopiętrowego budynku pełnego sal i korytarzy, po odpowiednim zaaranżowaniu gwarantuje niezapomniane wrażenia z quasi-militarnych potyczek. Wprawdzie w paintballu trafionych widać jak na dłoni, ale w przypadku Air Soft Gunów gracze najczęściej sami dbają o zachowanie fair-play.

Magnum Arena oferuje całe mnóstwo gotowych wariantów rozgrywki. Od zwyczajnej “eliminacji” przeciwników, przez kontrolę newralgicznych punktów, aż po skomplikowane taktycznie zadania do zrealizowania przez jedną bądź obie drużyny. Oczywiście jest również strzelnica, na której można poćwiczyć celność - na stanie znajduje się ponad 60 rodzajów karabinów, pistoletów maszynowych czy rewolwerów. Uczestnicy rozgrywki dostają komplet wyposażenia - chyba że przyjdą z własnym, spełniającym wyśrubowane wymogi bezpieczeństwa.

Ofertę atrakcji uzupełniają jeszcze specjalne animacje dla dzieci - m.in. walki na miecze czy gry tematyczne, w rodzaju “Poszukiwaczy skarbów” czy “Mafii” - oraz escape room. Ten ostatni utrzymany jest w klimacie filmu grozy, a na uczestników czeka sporo wyzwań i frapujących zagadek.

I jeszcze dla formalności: biuro administracyjne Magnum Arena mieści się parę przecznic od wspomnianego budynku szpitala, przy Wałach Piastowskich 1/1508.

Cennik

Ceny rozrywek oferowanych przez Magnum Arena Gdańsk (istnieją możliwości negocjacji, zniżki za korzystanie z własnego sprzętu etc.):

- strzelnica ASG:

 • od poniedziałku do czwartku ½ h 30 zł, 1 h 45 zł
 • od piątku do niedzieli ½ h 35 zł, 1 h 49 zł

- gry drużynowe:

 • wariant Quake (½ h dla 3-5 os.) 30 zł/os. pon.-czw., 35 zł/os. pt.-ndz. ; 10 zł/os. z własnym sprzętem
 • wariant gry otwartej, w środy i niedziele - 1 h po 49 zł/os., 2 h po 89 zł/os. ; 10-20 zł/os. z własnym sprzętem
 • Mali komandosi (dla dzieci 8-12 lat) - 1 h pon.-czw. po 45 zł/os., pt.-ndz.po 49 zł/os. ; 2 h pon.-czw. po 75 zł/os., pt.-ndz. po 89 zł/os.

- “Strzelanki bez okazji” (i imprezy zorganizowane)

 • 1 h po 45 zł/os. pon.-czw. i po 49 zł/os. pt.-ndz.
 • 1,5 h po 59 zł/os. pon.-czw. i po 69 zł/os. pt.-ndz.
 • 2 h po 75 zł/os. pon.-czw. i po 89 zł/os. pt.-ndz.
 • 2,5 h po 89 zł/os. pon.-czw. i po 109 zł/os. pt.-ndz.
 • 3 h po 105 zł/os. pon.-czw. i po 129 zł/os. pt.-ndz.

- Doładowanie 100 sztuk amunicji - w grze 1-2 h po 5 zł, w grze powyżej 2,5 h po 4 zł

- Escape room (1,5 h): 40 zł od poniedziałku do czwartku, 50 zł od piątku do niedzieli

Mini przewodnik

Rozrywki militarne w intrygującym wydaniu. Magnum Arena powstała w opuszczonym szpitalu, więc scenerię do zabawy w strzelaninę ma pierwszorzędną. Podobnie jak zbrojownię, którą tworzy ponad 60 typów replik ASG - o wiele bardziej realistycznych niż paintballowe markery. Organizatorzy mają w zanadrzu sporo różnych scenariuszy. I escape room na dokładkę.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja