Mini-Golf Tawerna

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Lokal gastronomiczny jakich nad polskim morzem wiele. Tyle że Mini-Golf Tawerna dysponuje własnym polem do wspaniałej gry towarzysko-sportowej. 18 dołków, teren o powierzchni 3000 metrów kwadratowych i szereg dodatkowych atrakcji barowych*. A wszystko dostępne przez okrągły rok, 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00 (albo do ostatniego klienta).

Każdy z betonowych torów do minigolfa stanowi interesujące wyzwanie dla zręczności… i znajomości praw fizyki. Proste wbicie piłeczki do dołka to dopiero początek, kolejne etapy wymagają umiejętnego wykorzystania ukształtowania terenu oraz mniej bądź bardziej wymyślnych przeszkód.

W Tawernie regularnie grywają członkowie Minigolf Club Sopot - pełniącego również rolę krajowego związku tego sportu - przed wyjazdami na mniejsze i większe turnieje. W tym imprezy międzynarodowe, jak Mistrzostwa Europy. I to najlepsza rekomendacja dla pola minigolfowego.

UWAGA - jeśli sprawdzą się przewidywania sopockiego klubu minigolfa, sezon 2018 będzie ostatnim, w którym Tawerna Mini-Golf będzie funkcjonować. Wygasa bowiem zgoda władz miasta na użytkowanie terenu.


* gospodarze Mini-Golf Tawerny kuszą m.in. wieczorkami tanecznymi, muzyką na żywo, cymbergajem czy… pokazami tradycyjnego picia równie tradycyjnej wódki “Machandel”.

Cennik

Ceny za grę w Mini-Golf Tawernie:

  • runda dla dorosłych - 9 zł
  • runda dla dzieci do 14. roku życia - 5 zł
  • druga i kolejne rundy - dorośli 4,5 zł, dzieci 2,5 zł
Mini przewodnik

Polskie centrum minigolfa - przynajmniej dopóki władze miasta przedłużają zgodę na użytkowanie terenu. Mini-Golf Tawerna posiada profesjonalne, 18-torowe pole na 3000 m². Z obiektu regularnie korzystają gracze zrzeszeni w Minigolf Club Sopot, organizacji uznawanej przez międzynarodowe federacje za polski związek tego interesującego i przystępnego sportu.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja