Papugarnia Gdańsk

Kameralny ogród zoologiczny, w którym - jak łatwo się domyślić - królują egzotyczne, niesamowicie kolorowe ptaki. Papugarnia w Gdańsku to niewielki, aczkolwiek systematycznie rozwijany obiekt. Z pewnością miłośnicy zwierząt oraz dzieci przeżyją tutaj mnóstwo radosnych chwil.

Największą atrakcją gdańskiej Papugarni jest fakt, że po wszystkich salach i wolierach goście przechadzają się z dużą swobodą. Dzięki temu wszystkie ary, nimfy, papużki faliste, kakadu, żako, i wiele innych, barwnych gatunków ciekawskich papug są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Naturalnie taka sytuacja wymaga trzymania się ściśle określonych zasad postępowania.

Oczywiście o wszystkim poinformuje personel Papugarni Gdańsk, ale o pewnych sprawach lepiej wiedzieć zawczasu. Dotyczy to zwłaszcza ubioru i biżuterii. Papugi latają swobodnie, a do tego same chętnie siadają na rękach, ramionach czy głowie. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej zdjąć wszystkie kolczyki, pierścionki i inne błyskotki - dzioby papug są bardzo silne. Poza tym najlepiej założyć bluzę z długim rękawem - bez guzików, ozdób i taką, której nie będzie żal wyrzucić.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz