Park linowy Małpi Jar

Jedna z dodatkowych atrakcji gdańskiego ogrodu zoologicznego. Park linowy Małpi Jar jednak broni się również samodzielnie jako miejsce na ciekawe - i aktywne - spędzenie wolnego czasu. Na wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoją sprawność i zręczność, czeka tutaj aż 9 zróżnicowanych torów przeszkód.

Trzeba od razu zaznaczyć, że liczba dostępnych tras regularnie się zmienia. Park linowy Małpi Jar systematycznie rozbudowuje swoją ofertę o kolejne wyzwania i warianty przejścia. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby uwielbiające adrenalinę - tu jako przykład niech posłuży trasa Gorilla, z przeszkodami zawieszonymi na wysokości od 4 do 15 metrów - jak też małe dzieci. Dla Maluchów trasa Małe Safari będzie idealnym, w pełni bezpiecznym wyborem.

Obok typowych dla parków linowych atrakcji - siatek, wąskich kładek, mostów linowych, zjazdów tyrolskich etc. - Małpi Jar posiada szereg urozmaiceń. Od ścianki wspinaczkowej, przez basen kulkowy, aż po… realistyczne modele dinozaurów w skali 1:1.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ceny na poszczególnych trasach gdańskiego parku linowego Małpi Jar - stan na maj 2018:

  • trasa Dino (dla dzieci) - 20 zł za 3 przejścia
  • trasa Małe Safari (dla dzieci) - 15 zł za 3 przejścia (opiekun dziecka bezpłatnie)
  • trasa Kapucynki (dla dzieci) - 25 zł
  • trasa Makaka - bilet ulgowy 25 zł, bilet normalny 30 zł
  • trasa Szympansa - bilet ulgowy 25 zł, bilet normalny 30 zł
  • trasa Gibona Filipka - bilet ulgowy 25 zł, bilet normalny 30 zł
  • trasa Bielika - bilet ulgowy 20 zł, bilet normalny 25 zł
  • trasa Gorilla - bilet ulgowy 25 zł, bilet normalny 30 zł

Dla grup 15-osobowych i większych 10% rabatu

Pomoc instruktora + 20 zł

Atrakcja na terenie oliwskiego zoo - w sam raz na nieco większą dawkę ruchu niż spacer pomiędzy wybiegami dla zwierząt. Systematycznie rozbudowywany park linowy Małpi Jar w Gdańsku posiada 9 tras, o rosnącym poziomie trudności. Od ścieżki dla maluchów, które ledwo nauczyły się chodzić, aż po ekstremalne tory przeszkód nawet kilkanaście metrów nad ziemią.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz