Pływalnia GOS Stogi

Nowoczesny, przyszkolny obiekt basenowy zarządzany przez Gdański Ośrodek Sportu. Takie rozwiązanie lokalizacyjno-właścicielskie sprawia, że pływalnia GOS Stogi w pierwszej części dnia służy właściwie tylko i wyłącznie młodzieży szkolnej. Natomiast po godzinie 16:00, a w wakacje przez cały dzień (zwykle od 7:00 do 22:00), obiekt staje się dostępny dla wszystkich miłośników wodnych zabaw i rekreacji.

Pływalnię GOS Stogi w Gdańsku tworzy zespół dwóch basenów. Mniejszy (12,5×5 metrów) ma charakter typowo rekreacyjny. Najistotniejsze są tutaj rozmaite urządzenia do różnych wariantów hydromasażu. Jest też odrębne jacuzzi - wanna z bąbelkami ma średnicę 2,22 m. Z kolei nastawieni na bardziej sportowe basenowanie zdecydowanie więcej czasu spędzą w niecce pływackiej. 25 metrów długości, 12,5 m szerokości, głębokość 1,1-1,8 m i dwie części: większa z 4 torami pływackimi, mniejsza nieco wypłycona (maks. 1,22 m) i wyposażona szereg dysz i leżanek do masaży, gejzer i inne wodne atrakcje.

Na pływalni GOS Stogi działa również sauna fińska - dostępna w cenie każdego biletu, bez jakiejkolwiek dopłaty. Nie zaszkodzi wspomnieć, że są tutaj aż 4 szatnie, posiadające w sumie 119 szafek basenowych. Cały obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz