SJK Kumaki

Oryginalne gospodarstwo wiejskie z brazylijską restauracją, w którym z powodzeniem funkcjonuje również szkółka jazdy konnej. Kumaki w Bąkowie pod Gdańskiem szczycą się rozbudowaną, nowoczesną infrastrukturą oraz rozbudowaną ofertą jeździecką. O pięknym zwierzyńcu już nie wspominając.

Wszystkie zajęcia i treningi w SJK Kumaki co do zasady przeprowadza się indywidualnie bądź w niewielkich grupach, liczących maksymalnie 4 osoby. Fachowi instruktorzy cały czas czuwają nad przebiegiem jazdy, służąc przydatną pomocą i celnymi uwagami. Ważnym elementem każdych zajęć - czy to treningu sportowego, czy to rekreacyjnej wycieczki - jest nawiązanie odpowiedniego kontaktu z koniem. Gospodarze zapewniają, że wszystkie konie w Kumakach są spokojne i przyjazne.

Turyści mogą tutaj zarówno nauczyć się podstaw jazdy konnej, jak też uczestniczyć w ćwiczeniach bardziej zaawansowanych elementów jeździeckiego rzemiosła. SJK Kumaki w Bąkowie organizuje również wyjazdy w teren. Piękne, niezwykle fotogeniczne plenery rezerwatu Bursztynowa Góra niewątpliwie zachęcają do aktywnego uczestnictwa w takich wycieczkach w siodle.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Cennik w Szkółce Jazdy Konnej Kumaki w Bąkowie niedaleko Gdańska - stan na czerwiec 2018:

  • 20 zł oprowadzanie na kucyku (10 minut)
  • 50 zł jazda indywidualna (30 minut lonży lub lonżo-maneżu)
  • 60 zł jazda grupowa na maneżu lub w terenie (60 minut)
  • 90 zł jazda indywidualna na maneżu

6-miesięczny karnet na jazdy indywidualne (lonża, lonżo-maneż) - 270 zł za 6 jazd

6-miesięczny karnet na jazdy w grupie - 330 zł za 6 jazd, 500 zł za 10 jazd

przy umowie semestralnej - jazdy indywidualne po 40 zł, jazdy grupowe po 50 zł

Kameralna, choć całkiem rozwinięta szkółka jazdy konnej. Kumaki w Bąkowie mieszczą się na terenie gospodarstwa posiadającego również… brazylijską restaurację. Oferta jeździecka obejmuje zarówno naukę podstaw, jak i bardziej zaawansowane treningi techniczne. Na szczególną uwagę zasługują wyprawy terenowe, a to ze względu na piękne pejzaże rezerwatu Bursztynowa Góra.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy