SJK Kumaki

Oryginalne gospodarstwo wiejskie z brazylijską restauracją, w którym z powodzeniem funkcjonuje również szkółka jazdy konnej. Kumaki w Bąkowie pod Gdańskiem szczycą się rozbudowaną, nowoczesną infrastrukturą oraz rozbudowaną ofertą jeździecką. O pięknym zwierzyńcu już nie wspominając.

Wszystkie zajęcia i treningi w SJK Kumaki co do zasady przeprowadza się indywidualnie bądź w niewielkich grupach, liczących maksymalnie 4 osoby. Fachowi instruktorzy cały czas czuwają nad przebiegiem jazdy, służąc przydatną pomocą i celnymi uwagami. Ważnym elementem każdych zajęć - czy to treningu sportowego, czy to rekreacyjnej wycieczki - jest nawiązanie odpowiedniego kontaktu z koniem. Gospodarze zapewniają, że wszystkie konie w Kumakach są spokojne i przyjazne.

Turyści mogą tutaj zarówno nauczyć się podstaw jazdy konnej, jak też uczestniczyć w ćwiczeniach bardziej zaawansowanych elementów jeździeckiego rzemiosła. SJK Kumaki w Bąkowie organizuje również wyjazdy w teren. Piękne, niezwykle fotogeniczne plenery rezerwatu Bursztynowa Góra niewątpliwie zachęcają do aktywnego uczestnictwa w takich wycieczkach w siodle.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz