Sport Park Przymorze

Nowoczesne i niezwykle rozbudowane centrum aktywności fizycznej. Sport Park Przymorze w Gdańsku oferuje rozwinięte zaplecze do 3 głównych dyscyplin. Miłośnicy piłki nożnej, badmintona oraz tenisa ziemnego z pewnością będą zadowoleni z warunków do gry.

Łącznie na terenie Sport Parku Przymorze funkcjonuje 5 boisk piłkarskich, 4 korty badmintonowe oraz 7 kortów tenisowych - w sumie 16 obiektów sportowych na wysokim poziomie. Gospodarze ośrodka zwracają uwagę na nawierzchnię do gry. I tak dla futbolistów przygotowano znaną z większości orlików sztuczną trawę - choć samym boiskom bliżej do futsalowych hal. Z kolei komfort badmintonistom zapewnia specjalna sportowa podłoga: podwójnie legarowana i wentylowana. Natomiast tenisiści mają do dyspozycji dwa korty ceglane na świeżym powietrzu oraz 5 kortów trawiastych - w tym 2 halowe.

Infrastrukturę w gdańskim Sport Park Przymorze uzupełniają jeszcze tenisowe ścianki treningowe, duża wiata wypoczynkowa z grillowym paleniskiem, strefa klubowa z mini-barem oraz stosowne do okoliczności zaplecze sanitarne.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz