Statek-tawerna Czarna Perła

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Swego rodzaju dwa w jednym, czyli “piracki” statek turystyczny i klimatyczna tawerna. Trzeba przy tym zaznaczyć, że Czarna Perła w Gdańsku zdecydowanie więcej czasu spędza przycumowana na przystani niż na pełnym morzu. Innymi słowy: właściciele koncentrują się na działalności gastronomicznej, turystom spragnionym morskich przygód oferując “jedynie” rejsy czarterowe.

Kto zdecyduje się na taką wycieczkę, raczej nie będzie narzekać na brak atrakcji. Jeśli chodzi o trasy rejsów, gospodarze statku-tawerny Czarna Perła sugerują 3 warianty: na Westerplatte (ok. 1,5 h),do Sopotu (ok. 3 h) oraz do Gdyni (ok. 4 h). Poza odpowiednim cateringiem, można liczyć na kompetentnego przewodnika opowiadającego o oglądanych zakątkach Trójmiasta oraz bogatą oprawę muzyczną. Rzecz jasna w repertuarze “pirackiej załogi” dominują klasyczne szanty i inne marynarskie utwory.

Gdański statek-tawerna Czarna Perła mieści na pokładzie do 120 gości jednocześnie.

Cennik

Koszty rejsów czarterowych statkiem-tawerną Czarna Perła w Gdańsku - stan na czerwiec 2018:

  • orientacyjnie od 1500 do 2500 zł/h, w zależności od indywidualnych ustaleń: długości trasy, liczby uczestników, atrakcji dodatkowych itd.
  • wynajem statku-tawerny na wyłączność bez wypłynięcia w rejs - od 500 zł/h.
Mini przewodnik

Połączenie lokalu gastronomicznego w klimatach pirackich oraz statku turystycznego. Czarna Perła w Gdańsku pełni przede wszystkim funkcję tawerny - jeśli chodzi o wycieczki po morzu, właściciele jednostki oferują wyłącznie rejsy czarterowe. Na pokładzie mieści się do 120 osób, a gospodarze zapewniają jadło i napitki oraz marynarską oprawę muzyczną - szanty etc.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja