Strzelnica DSTeam

Zarówno rekreacyjna zabawa, jak też profesjonalne szkolenie praktycznych umiejętności - takich, które niewielu chciałoby wypróbować w warunkach notabene bojowych. Strzelnica DSTeam w Gdańsku z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy interesują się bronią palną i chcą posługiwać się nią jak najlepiej. Oczywiście przy zachowaniu restrykcyjnych procedur bezpieczeństwa.

Właśnie ze względu na precyzyjnie nakreślone zasady postępowania istotnym elementem obiektu jest sala wykładowa. Rzutnik i rozmaite pomoce naukowe są niezbędne w teoretycznej nauce strzelania. Jednak, tym co tygryski lubią najbardziej, jest własnoręczne mierzenie do celów i prowadzenie ognia. Na gdańskiej strzelnicy DSTeam funkcjonuje 5 kompleksowo wyposażonych torów. Dzięki tarczociągom można ustawić cele w odległości 5, 10, 15, 20 bądź 25 metrów od strzelającego.

Nie da się ukryć, że niezwykle ważną częścią każdej strzelnicy jest zróżnicowana zbrojownia. Również pod tym względem DSTeam w Gdańsku prezentuje się bardzo korzystnie do wyboru jest 16 rodzajów pistoletów, 5 typów rewolwerów, 9 modeli karabinów oraz jeden wariant strzelby gładkolufowej. Z pewnością każdy znajdzie tutaj broń odpowiadającą indywidualnym preferencjom i upodobaniom.

Na strzelnicy istnieje możliwość skorzystania z fachowych porad profesjonalnych instruktorów. Ponadto DSTeam oferuje organizację imprez okolicznościowych - zarówno dla dorosłych, jak też dla dzieci i młodzieży.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz