Kręgielnie Gdańsk i okolica

Wygodne zestawienie wszystkich kręgielni w Gdańsku i okolicy. Opisy, oceny, komentarze, zdjęcia, odległości, cenniki, dane adresowe i kontaktowe, możliwość zaplanowania dojazdu. Gra w kręgle w Gdańsku to fantastyczna atrakcja dla całej rodziny i dla grup znajomych. Dzięki dokładnej liście wszystkich kręgielni w Gdańsku można porównać co oferują poszczególne obiekty, jakie mają ceny i gdzie się znajdują. To rozrywka dla dzieci, dorosłych i seniorów -jednym słowem dla każdego!

0.8 km od centrum

Bodaj pierwsza automatyczna kręgielnia w Polsce, klimatycznie urządzona w podziemnym schronie z 1942 r. Centrum U7 w Gdańsku działa od 1997 roku i oferuje cały szereg rozrywkowych atrakcji. Podstawę stanowi 8 nowoczesnych torów bowlingowych i 10 stołów bilardowych. W lokalu znajdują się także tarcze do darta, drink-bar, pizzeria i strefa kibica ze 100-calowym ekranem.

6.5 km od centrum

Klasyczna kręgielnia jak się patrzy. CK Bowling, urządzone w stylu lat ‘60 XX wieku, posiada 4 pełnowymiarowe tory do gry w kręgle - wraz z całym zapleczem technologicznym. I na tym nie koniec atrakcji, do dyspozycji gości są jeszcze stoły bilardowe, piłkarzyki czy tarcze do darta. A także transmisje wydarzeń sportowych i bar z odpowiednim do okoliczności menu.

3.5 km od centrum

Kręgielnia funkcjonująca w ramach centrum fitnessowego. Z natury rzeczy Star Bowling jest nastawiony zdecydowanie bardziej na czystą, niezobowiązującą rozrywkę. Główna atrakcja to 4 profesjonalne tory do kręgli z komputerowym zliczaniem punktów i specyficznym oświetleniem “moonlight”. Do tego dochodzi bilard, piłkarzyki, flipery oraz odpowiednio zaopatrzony bar.

13.7 km od centrum

Parki wodne to nie tylko baseny, czego Aquapark Sopot jest modelowym wręcz przykładem. Miejscowa kręgielnia to nowoczesny obiekt, w którym na miłośników wszelkich typów bowlingu czeka 6 profesjonalnie przygotowanych torów. I na tym wcale nie koniec rozrywek. Poza grą w kręgle można zdecydować się na partyjkę bilarda i/lub wieczór przy dobrze zaopatrzonym barze.

Nasi partnerzy